WEBINÁŘ Audit reportingového balíčku – úloha auditora složky

Cena pro ostatní.
 

1 350 Kč vč. 21 % DPH ks


Přidat osobu/y
Počet volných míst:

Lektorka: Ing. Martina KŘÍŽOVÁ CHRÁMECKÁ, metodička oddělení metodiky auditu a účetnictví Komory

Termín konání: 5. ledna 2024 online

Čas konání:  9:00 - 12:00 hodin

Počet hodin pro zápočet do KPV: 3 hodiny

Odborná způsobilost: téma školení spadá do odborné způsobilosti, vymezené v příloze Vnitřního předpisu pro KPV a splňuje tak podmínku § 3 odst. 4, kdy se nejméně 8 hodin z ročního rozsahu 40 hodin, musí týkat auditu a auditních technik.https://www.kacr.cz/file/7043/predpiskpv-web-2022.pdf

 

Informace, podklady a přístupy k webináři budou účastníkům zaslány den před konáním akce.

Variabilní symbol: 63124


Obsah:

Webinář je určen všem auditorům, kteří provádí zakázky v roli auditora složky, obvykle se tedy jedná o audit skupinového reportovacího balíčku.

Během webináře se auditoři seznámí s celým procesem ověření skupinového reportovacího balíčku (typ zakázky, přijetí zakázky, komunikace se skupinovým auditorem, plánování auditních postupů včetně stanovení materiality a identifikace a vyhodnocení rizik, komunikace zjištění, následné události, dokumentace ve spise auditora, archivace), budou upozorněni na klíčové činnosti a nejčastější oblasti vyžadující zvýšenou pozornost.

 

Cena:

Pro auditory a asistenty auditora a uchazeče o vykonání auditorské zkoušky (nutno přihlásit se pod uživatelským jménem a heslem): 750,- Kč vč. DPH.

Cena pro ostatní:  1.350,- Kč vč. DPH.

Platbu účastnického poplatku proveďte předem na číslo účtu: 87039011/0100 pod variabilním symbolem školení nebo číslem objednávky.

Daňový doklad vystavujeme na základě přijaté platby. Podrobnější informace naleznete v organizačních a stornovacích podmínkách pro vzdělávací akce Komory.