Archiv aktualit


17 prosinec

Mezinárodní konference v Praze na téma udržitelnost financování veřejného sektoru

Pro členy

Od 28. února do 1. března 2019 proběhne v Praze 9. ročník  Mezinárodní konference o veřejném sektoru. Konferenci organizuje Asociace certifikovaných účetních (Association of Chartered Certified Accountants, ACCA) ve spolupráci s Komorou auditorů České republiky.

14 leden

Komora auditorů ČR hledá PR pracovníka

Komora

Komora auditorů ČR vyhlašuje výběrové řízení na pozici PR pracovníka. Nabídky zasílejte nejpozději do 15. února 2019.

31 prosinec

On-line formuláře „Vyúčtování pro rok 2019“ jsou plně funkční od 9. ledna 2019

Komora
Pro členy

On-line formuláře „Vyúčtování příspěvků pro rok 2019“  jsou plně funkční od 9. ledna 2019. Formuláře vyplněné prostřednictvím on-line aplikací a zaslané od 1. ledna do 9. ledna 2019 do 19.00 mohou obsahovat nesprávné údaje. V případě, že jste zaslali formuláře v tomto termínu, je nutné abyste formulář vyúčtování příspěvků poslali znovu.
17 prosinec

KA ČR a ICAEW v prosinci podepsaly Memorandum o porozumění

Pro členy

Komora auditorů České republiky (KA ČR) a Institut autorizovaných účetních znalců Anglie a Walesu (Institute of Chartered Accountants in England and Wales, ICAEW) oznamují, že nové Memorandum o porozumění mezi oběma profesními organizacemi bylo podepsáno ve středu 12. prosince 2018.

17 prosinec

Setkání auditorů se členy volených orgánů KA ČR

Pro členy

V úterý 8. ledna od 15 hod. proběhne setkání zástupců volených orgánů s auditory a asistenty auditora na téma "praktické problémy auditora".


14 prosinec

Fixní příspěvky jsou splatné do 31. ledna 2019

Pro členy

Fixní příspěvky auditorů, auditorských společností a asistentů auditora pro rok 2019 jsou splatné ke dni 31. ledna 2019.
10 prosinec

Návod na výnosy z Auditora č. 9

Pro členy

Od 1. ledna 2018 je účinný IFRS 15, který nahradil IAS 11 a IAS 18. Článek v aktuálním čísle Auditora s názvem Kdy je realizován výnos podle IFRS 15? se zaměřil na uznání výnosů při plnění smluvní povinnosti.

21 listopad

Sněm auditorů – prezidentkou Komory auditorů ČR je opět Irena Liškařová

Pro členy
Sněm
Tisk.zpráva

V úterý 20. listopadu se konal v pražském hotelu Olšanka XXVI. sněm Komory auditorů ČR, který měl na programu schvalování zpráv o činnosti Komory auditorů ČR za uplynulé období, schvalování změn profesních předpisů a Etického kodexu. Auditoři volili polovinu, tj. 7 členů výkonného výboru, 11 členů dozorčí komise a 7 členů kárné komise. 

14 listopad
12 listopad

A zase ten bitcoin

Pro členy

O kryptoměnách v poslední době píšeme v časopise často. Osmé číslo Auditora s tématem IT v auditu proto nemůže být výjimkou. Tentokrát si David Procházka a Jaroslava Roubíčková vzali k ruce IFRS.