Archiv aktualit


30 listopad

Rozpočet KA ČR na rok 2018

Komora
Pro členy

Sněm Komory auditorů ČR, který se konal 21. listopadu 2016, uložil Výkonnému výboru sestavit rozpočet komory na rok 2018 a tento rozpočet zveřejnit do konce listopadu na webových stránkách komory. Na finální verzi rozpočtu se podívejte zde.

14 prosinec

MF ČR zveřejnilo první sadu otázek a odpovědí k zákonu o auditorech

Legislativa

V sekci Předpisy a metodika\Dotazy z praxe naleznete odkaz. 

24 listopad

Nabídka školení pro auditory na 1. pololetí 2018

Komora

je zveřejněna v sekci Vzdělávání a publikace / E-shop / Kurzy a školení pro auditory a uchazeče / Školení pro auditory.30 listopad

Veřejný sektor. Další zajímavé téma v časopisu Auditor.

Pro členy

V tomto čísle časopisu Auditor se víc dozvíte o aktuální problematice veřejného sektoru. Jedním ze zajímavých příspěvků je článek o fondech příspěvkových organizací autorů Tomáše Sluky a Nikoly Kortanové z ministerstva financí.

10 listopad

Komora auditorů ČR vyhlásila výběrové řízení na pozici právník - asistent/ka

Komora

Komora auditorů ČR vyhlásila výběrové řízení na pozici právník - asistent/ka tajemníka kárné komise. Podrobné informace naleznete zde. Strukturované CV a průvodní dopis zasílejte na: vyberoverizeni@kacr.cz.Vaše odpovědi očekáváme nejpozději do 15.12. 2017

30 říjen

Zpráva auditora - nový e-learningový kurz

Od 30. 10. 2017 mají auditoři, asistenti auditora i odborná veřejnost k dispozici nový e-learningový kurz s aktuální auditorskou tematikou ZPRÁVA AUDITORA (o auditu účetních závěrek sestavených za období končící 15. 12. 2016 nebo po tomto datu). ...

26 říjen

IFRS a jejich dopad na práci auditora. To a ještě víc v aktuálním čísle časopisu Auditor.

Komora
Pro členy

IFRS - Mezinárodní standardy účetního výkaznictví, známý pojem pro každého auditora. Zejména těm novým se věnujeme v hlavním tématu aktuálního čísla časopisu Auditor a přidáváme i recenzi odborné knihy na toto téma.

23 říjen

Komora auditorů ČR hledá kontrolora kvality do oddělení kontroly auditorské činnosti

Komora
Kontrola
Pro členy

 Komora auditorů ČR vyhlásila výběrové řízení na pozici kontrolor kvality do oddělení kontroly auditorské činnosti. Podrobné informace naleznete zde. Strukturované CV a motivační dopis zasílejte na: vyberoverizeni@kacr.cz.Vaše odpovědi očekáváme nejpozději do 15. 12. 2017.

06 říjen

Ohlédnutí za seminářem "Vnitřní kontrolní systém účetní jednotky".

Pro členy

 Ve čtvrtek 5. října se na půdě Nejvyššího kontrolního úřadu uskutečnil seminář na téma "Vnitřní kontrolní systém účetní jednotky". Seminář společně uspořádali Český institut interních auditorů, Komora auditorů ČR a Nejvyšší kontrolní úřad. Na prezentace jednotlivých vystupujících se můžete podívat zde.

03 říjen

Zřízení datových schránek statutárním auditorům od 1. října 2017

Pro členy

Dnem 1. října 2017 začne ministerstvo vnitra zasílat statutárním auditorům přístupové údaje ke zřízení datové schránky. Připravili jsme návod jak datovou schránku aktivovat.