Poptávka po auditorských službách

Hledáte auditora, nebo chcete vypsat výběrové řízení na auditorské služby? Potom je tato služba určena právě vám.

Do textu poptávky vypište základní informace o vaší společnosti – název, ičo, sídlo společnosti, datum, do kdy mohou auditoři zasílat své nabídky, a jaký typ služby poptáváte. Chcete-li přiložit soubor nebo proklik na webovou stránku s informacemi důležitými pro vašeho budoucího auditora, i to je možné. V textu poptávky uveďte také kontaktní osobu, pokud je jiná než osoba uvedená v záhlaví poptávky.

Text poptávky bude zveřejněn na webu Komory v části Pro členy. V této sekci se také můžete nechat inspirovat poptávkami jiných společností. Pokud hledáte auditora do pracovního poměru i tady Vám můžeme pomoci. Zašlete inzerát, který bude zveřejněn v sekci Nabídka zaměstnání.

Poptávky a inzeráty zveřejňujeme zdarma, nejdéle na půl roku. U poptávek nezapomeňte zaškrtnout políčko, že souhlasíte se zveřejněním kontaktních údajů, bez toho to nepůjde. Komora si vyhrazuje možnost inzerát nebo poptávku nezveřejnit, pokud jejich obsah porušuje právní předpisy, neoprávněně zasahuje do práv třetích osob či je v rozporu s dobrými mravy.

captcha