Jak na zapomenuté heslo na webu KA ČR?

Pokud máte problémy s přihlášením na web komory a chcete se přihlásit na informační on-line schůzku k distančnímu sněmu KA ČR, kde se bude diskutovat o navržených změnách vnitřních předpisů a další agendě, která je běžnou součástí prezenčních sněmů, nabízíme vám na konci příspěvku snadný návod.

Při vyplňování uživatelského jména nezapomeňte za Vaše evidenční číslo doplnit /1.

E-mailovou adresu je nutno zadat tu, kterou jste oznámili evidenci auditorů. Pokud jste zapomněli oznámit změnu e-mailu, informujte o tom Veroniku Rojkovou rojkova@kacr.cz. Pokud by přesto problémy přetrvávaly obraťte se prosím na Vladimíru Karlovou karlova@kacr.cz, nebo tel.: 734 570 930.

Zmiňovaná informační schůzka se bude konat 28. dubna od 10 do 12 h. Pozvánka s odkazem k připojení bude odeslána v týdnu před schůzkou na Vaši e-mailovou adresu.


Na webu v sekci Pro členy/Sněmy již nyní naleznete dopis prezidentky, harmonogram, program a pravidla sněmu. V nejbližší době budou zveřejněny aktualizované profily kandidátů, které byly součástí loňských čísel 7 a 8 časopisu Auditor a aktualizovaná Zpráva o činnosti KA ČR za období 11/2018 - 12/2020 a Dokumenty pro budoucí období KA ČR.

Kliknutím na obrázek jej zvětšíte.

6455