WEBINÁŘ Workshop ke spisu auditora

Cena pro ostatní.
 

3 800 Kč vč. 21 % DPH ks


Přidat osobu/y
Počet volných míst:

Moderátorka a autorka workshopu: Ing. Martina Křížová Chrámecká, auditorka, metodička auditu a účetnictví Komory

Termín: 2. prosince 2021 ONLINE (původně 1.12.)

Přístupy k webináři budou účastníkům zaslány den před konáním akce.


Čas konání:  9:00 - 14:00 hod (původně 9 - 17 hod.)

Počet hodin pro zápočet do KPV:  8 hodin (z původně plánovaného prezenčního rozsahu) - hodiny budou nahrazeny pracovními přípravnými materiály, které budou účastníkům zaslány e-mailem 2 až 3 dny předem.


Variabilní symbol65621


Obsah:

Workshop je určen především těm, kteří v minulosti absolvovali celý cyklus školení „Spis auditora“. V rámci workshopu nebude přednášena teorie, ale naopak bude na případové studii procvičována praktická aplikace požadavků ISA na dokumentaci a rozsah prováděných auditních procedur. V průběhu workshopu bude účastník v roli vedoucího zakázky, který reviduje vybranou dokumentaci připravenou asistentem (stanovení významnosti, vyhodnocení rizik, auditní plán, testování vybraných kontrol, vybrané analytické testy, test opravné položky) a odpovídá na asistentovy zvídavé dotazy (testy ocenění zásob a úplnosti závazků, fyzická inventura, neotestované balance, následné události spod.). Moderátor workshopu bude pomáhat účastníkům nalézt chyby v dokumentaci a správné odpovědi na otázky.


Cena:

Pro auditory a asistenty auditora a uchazeče o vykonání auditorské zkoušky (nutno přihlásit se pod uživatelským jménem a heslem): 2.100,- Kč vč. DPH

Cena pro ostatní:  3.800,- Kč vč. DPH

Platbu účastnického poplatku proveďte předem na číslo účtu: 87039011/0100 pod variabilním symbolem.

Daňový doklad vystavujeme na základě přijaté platby. Podrobnější informace naleznete v organizačních a stornovacích podmínkách pro vzdělávací akce Komory.