Testy věcné správnosti II.

Cena pro ostatní.
 

2 450 Kč vč. 21 % DPH ks


Přidat osobu/y
Počet volných míst:

Lektor: Ing. Daniel HORAD, auditor a daňový poradce

Termín:  9. září 2021 (prezenčně)

Čas konání:  9:00 - 14:00 hod.

Místo konání:  Praha, hotel Olympik, Sokolovská 138, Praha 8 - Invalidovna

Dopravní spojení:

  • tramvají – stanice Invalidovna, linky 8, 3, 24; poté cca 5 min. pěšky;
  • metrem – stanice trasy B – Invalidovna, poté cca 5 min. pěšky;
  • autem (GPS: 50° 5' 54.0358151" N, 14° 28' 6.5635872) – směr od centra: po Rohanském nábřeží, vpravo do ulice K Olympiku; směr od Libně: po ulici Voctářova, rovně přes křižovatku Švábky, vlevo do ulice U Rustonky, vpravo po ulici Sokolovská, vlevo do ulice Nekvasilova.

Parkování:

  • možnost parkování na parkovišti hotelu Olympik (hlídané parkoviště za 200,- Kč/den - je třeba zastavit před vchodem do hotelu, na recepci si vyzvednout a zaplatit kartičku na parkování a poté pokračovat dále na parkoviště).

V okolí hotelu jsou parkovací zóny, doporučujeme využít pražskou MHD.

Počet hodin pro zápočet do KPV:  5 hodin

Variabilní symbol:  64221

Obsah:

Audit je do značné míry o naplánování, provedení a vyhodnocení testů. A jedním z typů testů jsou testy věcné správnosti. V tomto semináři si je nejprve obecně vymezíme, zařadíme do kontextu celého auditu a řekneme si něco o jejich obecných parametrech a nastaveních. A to vše proto, abychom pak mohli projít jednotlivé oblasti auditu a pokusili se projít a vysvětlit si konkrétní testy typické pro např. dlouhodobý majetek, peníze, výnosy a náklady spojené s hlavní činností apod.

Cena:

Pro auditory a asistenty auditora a uchazeče o vykonání auditorské zkoušky (nutno přihlásit se pod uživatelským jménem a heslem): 1.350,- Kč vč. DPH

Cena pro ostatní:  2.450,- Kč vč. DPH

Platbu účastnického poplatku proveďte předem na číslo účtu: 87039011/0100 pod variabilním symbolem.

Daňový doklad vystavujeme na základě přijaté platby. Podrobnější informace naleznete v organizačních a stornovacích podmínkách pro vzdělávací akce Komory.