IFRS v auditorské praxi

Cena pro ostatní.
 

3 360 Kč vč. 21 % DPH ks


Přidat osobu/y
Počet volných míst: 6

Lektorka: Ing. Martina KŘÍŽOVÁ CHRÁMECKÁ, auditorka, metodička oddělení metodiky auditu a účetnictví KA ČR

Termín: 3. listopadu 2021

Čas konání:  9:00 - 16:00 hod. 

Počet hodin pro zápočet do KPV:  7 hodin

Variabilní symbol:  65521

Místo konání:  Praha, hotel Olympik, Sokolovská 138, Praha 8 - Invalidovna

Dopravní spojení:

  • tramvají – stanice Invalidovna, linky 8, 3, 24; poté cca 5 min. pěšky;
  • metrem – stanice trasy B – Invalidovna, poté cca 5 min. pěšky;
  • autem (GPS: 50° 5' 54.0358151" N, 14° 28' 6.5635872) – směr od centra: po Rohanském nábřeží, vpravo do ulice K Olympiku; směr od Libně: po ulici Voctářova, rovně přes křižovatku Švábky, vlevo do ulice U Rustonky, vpravo po ulici Sokolovská, vlevo do ulice Nekvasilova.

Parkování:

  • možnost parkování na parkovišti hotelu Olympik (hlídané parkoviště za 200,- Kč/den - je třeba zastavit před vchodem do hotelu, na recepci si vyzvednout a zaplatit kartičku na parkování a poté pokračovat dále na parkoviště).

OBSAH: Školení je určeno zejména auditorům, kteří se jako auditoři složky vyjadřují k reportovacím balíčkům sestaveným pro účely konsolidace dle IFRS podnikatelskými účetními jednotkami. Školení se nezabývá problematikou finančních institucí.

Školení poskytne přehled nejčastějších a nejvýznamnějších rozdílů mezi českou účetní legislativou a IFRS. Budou pokryty zejména následující oblasti: vykazování nájemních smluv, vykazování výnosů (smlouvy se zákazníky), identifikace finančních nástrojů, ocenění finančních nástrojů naběhlou hodnotou, rezervy včetně zaměstnaneckých požitků, nehmotná a hmotná aktiva. Jednotlivé požadavky IFRS v těchto oblastech budou doplněny výkladem o souvisejících auditorských rizicích a vhodných postupech pro ověření a dále příklady nutných úprav mezi českým účetnictvím a IFRS.

Školení se v detailu nebude věnovat problematice zveřejnění informací v účetní závěrce a nezahrnuje problematiku konsolidací/akvizicí dle IFRS.

 

Cena:

Pro auditory a asistenty auditora a uchazeče o vykonání auditorské zkoušky (nutno přihlásit se pod uživatelským jménem a heslem): 1.850,- Kč vč. DPH

Cena pro ostatní:  3. 360,- Kč vč. DPH

Platbu účastnického poplatku proveďte předem na číslo účtu: 87039011/0100 pod variabilním symbolem.

Daňový doklad vystavujeme na základě přijaté platby. Podrobnější informace naleznete v organizačních a stornovacích podmínkách pro vzdělávací akce Komory.