IFRS pro podnikatele se zaměřením na majetek a leasing

Cena pro ostatní.
 

3 360 Kč vč. 21 % DPH ks


Přidat osobu/y
Počet volných míst:

Vážená paní, vážený pane,

s ohledem na podmínky nouzového stavu v České republice, vyhlášené dne 12. 3. 2020 vládou České republiky, týkající se vzdělávacích akcí, sdělujeme, že se rozhodnutím prezídia Komory školení ruší.

Předpokládáme, že Vám v dohledné době nabídneme pro dané školení nový termín. Pokud jste už uhradil(a) účastnický poplatek, převedeme Vaši platbu automaticky na nový termín. V případě, že Vám nový termín školení nebude vyhovovat, poplatek Vám vrátíme zpět v plné výši.

Děkujeme za pochopení a přejeme hlavně pevné zdraví.


Lektor:  Ing. Helena Vojáčková, MBA, FCCA, auditorka

Termín konání: 24. 3. 2020

Místo konání:  Praha, hotel Olympik, Sokolovská 138, Praha 8 - Invalidovna

Dopravní spojení:

  • tramvají – stanice Invalidovna, linky 8, 3, 24; poté cca 5 min. pěšky;
  • metrem – stanice trasy B – Invalidovna, poté cca 5 min. pěšky;
  • autem (GPS: 50° 5' 54.0358151" N, 14° 28' 6.5635872) – směr od centra: po Rohanském nábřeží, vpravo do ulice K Olympiku; směr od Libně: po ulici Voctářova, rovně přes křižovatku Švábky, vlevo do ulice U Rustonky, vpravo po ulici Sokolovská, vlevo do ulice Nekvasilova.

Parkování:

  • možnost parkování na parkovišti hotelu Olympik (hlídané parkoviště za 200,- Kč/den - je třeba zastavit před vchodem do hotelu, na recepci si vyzvednout a zaplatit kartičku na parkování a poté pokračovat dále na parkoviště).

V okolí hotelu jsou parkovací zóny, doporučujeme využít pražskou MHD.

Čas konání:  9:00 - 16:00 hod.

Počet hodin pro zápočet do KPV:  7 hodin

Variabilní symbol:  64220

Obsah:

Školení je zaměřeno na oblast Leasingu - IFRS 16, nový standard platný na účetní závěrky od 1.1.2019. Poprvé je tedy implementován v právě auditovaných závěrkách. Dále se bude věnovat IAS 16 - Pozemky, budovy a zařízení - základnímu standardu pro majetek. V rámci tohoto standardu se však dotkneme také standardu IAS 37 - Rezervy, IFRS 15 - Výnosy z oprací s klienty a IFRS 9 - Finanční nástroje - z pohledu závazků a pohledávek.

Cena:

Cena pro auditory a asistenty auditora a uchazeče o vykonání auditorské zkoušky (nutno přihlásit se pod uživatelským jménem a heslem): Kč 1. 850,- vč. DPH

Cena pro ostatní:  Kč 3.360,- vč. DPH

Platbu účastnického poplatku proveďte předem na číslo účtu: 87039011/0100 pod variabilním symbolem.

Daňový doklad vystavujeme na základě přijaté platby. Podrobnější informace naleznete v organizačních pokynech pro vzdělávací akce KA ČR http://www.kacr.cz/organizacni-pokyny-a-stornovaci-podminky .