IFRS pro podnikatele se zaměřením na majetek a leasing

Cena pro ostatní.
 

3 360 Kč vč. 21 % DPH ks


Přidat osobu/y
Počet volných míst: 6

Vážená paní, vážený pane,

reagujeme na aktuální situaci v České republice, týkající se rozšíření koronaviru a doporučená preventivní opatření SZÚ.

Na základě rozhodnutí prezídia Komory Vás žádáme, abyste v případě, že jste se v minulých dnech vrátil(a) do České republiky z rizikových oblastí, především z Itálie nebo Číny, zrušil(a) svoji účast na školení Komory.

Poplatek za školení Vám vrátíme zpět na účet. Pro vrácení poplatku je nezbytné, abyste se ze školení omluvil(a) e-mailem před zahájením akce.

Děkujeme za pochopení a ohleduplnost.
 


Lektor:  Ing. Helena Vojáčková, MBA, FCCA, auditorka

Místo konání: Brno, hotel AVANTI, Střední 61- Meeting Room 2 (2.patro)

Dopravní spojení:

  • tramvají – tramvaj č. 1, 6, 7 zastávka Hrnčířská na ulici Štefánikově;
  • autem (GPS Loc: 49°12'46.17"N, 16°36'16.64"E) - pro příjezd z centra Brna odbočte z ulice Lidická na ulici Pionýrskou, poté vlevo směr Kaufland a sledujte směrovky k hotelu AVANTI;
    pro příjezd ze směru Praha sledujte směr Svitavy a směr Kaufland, po vjezdu na ulici Sportovní odbočte za Kauflandem doprava a sledujte směrovky k hotelu AVANTI;
    pro příjezd ze směru Bratislava jeďte stále rovně podél parku Lužánky směr Kaufland, za hokejovou halou na ulici Sportovní odbočte vlevo a sledujte směrovky k hotelu AVANTI.

Parkování:

  • placené parkování na parkovišti hotelu Avanti
  • zdarma v okolí nebo v obchodním centru Kaufland

Termín konání: 10. 3. 2020

Čas konání:  9:00 - 16:00 hod.

Počet hodin pro zápočet do KPV:  7 hodin

Variabilní symbol:  63820

Obsah:

Školení je zaměřeno na oblast Leasingu - IFRS 16, nový standard platný na účetní závěrky od 1.1.2019. Poprvé je tedy implementován v právě auditovaných závěrkách. Dále se bude věnovat IAS 16 - Pozemky, budovy a zařízení - základnímu standardu pro majetek. V rámci tohoto standardu se však dotkneme také standardu IAS 37 - Rezervy, IFRS 15 - Výnosy z oprací s klienty a IFRS 9 - Finanční nástroje - z pohledu závazků a pohledávek.

 

Cena:

Cena pro auditory a asistenty auditora a uchazeče o vykonání auditorské zkoušky (nutno přihlásit se pod uživatelským jménem a heslem): Kč 1. 850,- vč. DPH

Cena pro ostatní:  Kč 3.360,- vč. DPH

Platbu účastnického poplatku proveďte předem na číslo účtu: 87039011/0100 pod variabilním symbolem.

Daňový doklad vystavujeme na základě přijaté platby. Podrobnější informace naleznete v organizačních pokynech pro vzdělávací akce KA ČR http://www.kacr.cz/organizacni-pokyny-a-stornovaci-podminky .